Results for: Hale BYOM April 18-May2, 2021
Results on WhiteA
Place | Name | Time |
---|---|---|
1 | Alex and Sean | 12m:30s |
2 | EYI | 20m:10s |
3 | Alex | 21m:56s |
4 | Sean and Alex | 22m:00s |
5 | Fiona Lloyd | 49m:27s |
6 | Sari Kerr | 50m:26s |
7 | Mom and Dad | 51m:14s |
8 | Maryellen Hurley | 56m:15s |
9 | Julien LaFontaine | 1h:03m:14s |
10 | Isla finlayson- Johnecheck | 1h:03m:21s |
11 | Olive | 1h:26m:23s |
12 | HB | DNF |
13 | Troop 64930 | DNF |
Results on YellowA
Place | Name | Time |
---|---|---|
1 | Yana and Ivan | 34m:03s |
2 | James Sperry | 49m:02s |
3 | Troop 157 Team Echo | 55m:42s |
4 | Karen w | 1h:21m:13s |
5 | Emma Palmer | 1h:36m:51s |
6 | Hampton | 1h:41m:34s |
7 | Nicholas | 1h:44m:06s |
8 | Jay^2 + Liam | DNF |
9 | Kickasses | DNF |
Results on Orange
Place | Name | Time |
---|---|---|
1 | HB | 35m:26s |
2 | Terry Costello | 48m:40s |
3 | Alex | 1h:01m:06s |
4 | Channon and Maggie | 1h:15m:11s |
5 | Jackson Severance | 1h:15m:53s |
6 | Karen w | 1h:44m:08s |
7 | Ilya Bass | 2h:03m:28s |
8 | Marja Dempski | 2h:16m:27s |
Results on Tan
Place | Name | Time |
---|---|---|
1 | Troop 157 team foxtrot | 19m:37s |
2 | Terry Costello | 23m:46s |
3 | Gary gallagher | 27m:15s |
4 | Rizzos | 1h:36m:04s |
5 | Rokaroll | 1h:36m:44s |
6 | Gary gallagher | DNF |
Results on Brown
Place | Name | Time |
---|---|---|
1 | Troop 157 team foxtrot | 1h:00m:58s |
2 | Shawn & Dylan | 1h:04m:29s |
3 | Samuel Greene | 1h:06m:23s |
4 | Darcy | 1h:56m:16s |
Results on Brown2
No Results yet
Results on Green
Place | Name | Time |
---|---|---|
1 | Nancy Duprey | 1h:10m:15s |
2 | Andrew Vakhutinsky | 1h:17m:49s |
3 | Leah Alpert | 1h:24m:29s |
4 | Steve Feldman | 1h:27m:09s |
5 | Dorina Nimigean | 1h:27m:19s |
6 | Jen Joyce | 1h:54m:20s |
7 | Kelly Guarino | DNF |
Results on Red
Place | Name | Time |
---|---|---|
1 | Garrett Nelson | 46m:20s |
2 | Rob Silversmith | 51m:31s |
3 | John Friedman | 58m:01s |
4 | J-J Cote | 1h:06m:31s |
5 | Mark OConnell | 1h:07m:26s |
6 | Erik Tamre | 1h:07m:49s |
7 | Karen Yeowell | 1h:15m:31s |
8 | Jon Palmer | 1h:15m:38s |
9 | Sam Gruetter | 1h:31m:04s |
10 | JiMolly | 1h:38m:55s |
11 | Michael Dwyer | 1h:42m:35s |
12 | Aeryn Williams | 3h:42m:36s |
13 | Pete Bundschuh | DNF |
Results on GetAll30
Place | Name | Time | Points |
---|---|---|---|
1 | Jason DeJoannis | 2h:07m:41s | 30 |
2 | Frances | 1h:50m:46s | 23 |
3 | Claire and Bill | 2h:30m:29s | 15 |
4 | Evan Clara | 2h:07m:01s | 3 |
Show results for WhiteA YellowA Orange Tan Brown Brown2 Green Red GetAll30 All